Pamokos

Baleto pamokos vaikams, jaunuoliams, suaugusiems

Pirmais metais baleto studijoje 4-6m. vaikai suaipažįsta su šokio menu. Baleto pamokos vyksta žaidimo forma. Baleto užsiėmimo metu mokysimės žaismingų baleto žingsnelių, taisyklingos kūno laikysenos. Skatinsime kūrybiškumą, artistiškumą, improvizuodami vystysime vaizduotę, lavinsime ritmo pajautimą, muzikalumą. Mažieji baleto mokyklos vaikai pasirodys tėveliams, dalyvausime renginiuose, koncertuose.

Yra šeštadieninė baleto mokyklėlė, priimami vaikai nuo 3m. amžiaus.

Jaunuolių baleto pamokos judesių technika, koordinacija sudėtingėja, atliekama daug įvairių šuolių, sukinių. Įsisavinus baleto pagrindus šokama su puantais. Didelis dėmesys skiriamas baleto judesių artistiškumui, gracingumui, muzikalumui, kūno plastikai, lankstumui. Dalyvaujame koncertuose, konkursuose. 

Vyresnieji vaikai susipažins ne tik su klasikiniu baletu, bet ir su šiuolaikiniu baletu. Šiuolaikiniame balete klasikinio baleto judesiai jungiami su šiuolaikinio šokio elementais. Čia daug plastikos, improvizacijos, judesio laisvės. Tai puiki galimybė išreikšti save baleto pagalba.

Baleto pamokos suaugusiems yra dviejų lygių, pradedančiųjų ir pažengusiųjų. Suaugusių pradedančiųjų baleto pamokos pritaikytos niekad nešokusiems baleto, ar jokių kitų šokių, tad galite drąsiai prisijungti prie suaugusių baleto grupės. Nesvarbu kiek Jums metų, juk mokytis niekada nevėlu. Tai unikalus pratimų kompleksas visoms kūno dalimas: kojoms, sėdmenims, klubams, rankoms, pečiams, nugarai, pilvo presui. Baleto suaugusiems užsiėmimo metu aktyviai dirba viso kūno raumenys. Pratimai atliekami ant grindų, prie atramos, salės viduryje, judesiai palaipsniui sudėtingėja. Jūsų kūno linijos taps grakštesnės, pastovus ir teisingas raumenų įtempimas formuoja liekną, grakšcią figūrą. Tai puiki alternatyva sporto klubams. Lavinama fizinė ištvermė, lankstumas, kūno plastika, koordinacija. Tai estetinis malonumas ir gera nuotaika.

Suaugusiųjų pažengusiųjų grupės skirtos moterims, turinčioms baleto pagrindų megėjiškame lygmenyje. Tai gali būti vaikystėjė, ar paauglystėje lankytos baleto, ar gimnastikos pamokos.

Baletas, kaip talentingas skulptorius padės jums nulipdyti naują figūrą su nepriekaištingomis formomis: pagerės laikysena ir išnyks osteochondrozė, sutvirtės pilvo raumenys ir sėdmenys, jus nustebsite kaip per trumpą laiką tapsite lankstesne, visame kūne pajausite lengvumą. Atliekant baleto pratimus, vienu metu dirba visi pagrindiniai kūno raumenys. Tai didelis baleto privalumas ir pagrindinis skirtumas nuo kitų šokių, kur prie vienos grupės raumenų įtampos, kitos kūno dalys neįtraukiamos.

                                                                           Baleto nauda

Kuo atkakliau jus atliksite baleto judesius, tuo didesnę naudą gausite. Jau po kelių savaičių baleto užsiėmimų jus pajusite šiuos rezultatus:

-pagerės laikysena, išnyks osteochondrozė ir nugaros skausmai;

-pagerės medžiagų apykaita ir sustiprės imuninė sistema;

-sumažės svoris;

-pagerės kūno tonusas;

-padidės lankstumas ir pailgės raumenys, sutvirtės sąnariai ir raumenynas;

-padidės atsparumas stresui, labiau pasitikėsite savo jėgomis;

                                                           Galimi motyvai pradėti lankyti baletą jau rytoj

1. Jūsų svoris yra per didelis. Jeigu jus rytoj nueisite treniruotis i sporto klūbą, neatmetama galimybė, kad negalėsite ištverti daugiau kaip 10 minučių, kai užsiėmimas trunka 50 minučių. Dusulys ir skausmai sąnariuose jums garantuoti.

2. Jūs nemėgstate didelio intensyvumo treniruočių, bėgimas ne jums. Greitas tempas jus vargina ir dingsta bet koks noras treniruotis.

3. Jums neįdomūs treniruokliai, sunku kilnoti svarmenis, aktyviai su jais dirbti.

4. Jums patinka rami aplinka, vyrauja pilnas susikaupimas ties kiekvienu judesiu. Rami aplinka jums garantuota, bet nesitikėkite, kad baleto užsiėmimas labai lengvas. Tam, kad atlikti visus baleto pratimus, išlaikyti statinnę apkrovą, reikės įdėti daug pastangų.

5. Jūs norite išbandyti kažką naujo, galbūt vertėtų paįvairinti savo treniruotes būtent baletu.

7. Jus esate patenkinta savo figūra, bet norite pakoreguoti klubus, arba pariškinti liemenį. Čia jums padės baletas, nes visa baleto pratimų sistema nukreipta probleminių vietų korekcijai.

 

 

 

Naujienos
Renkamos naujos vaikų nuo 3 iki 18m., jaunuolių ir suaugusių baleto grupės pradedantiesiems, kurie niekad nešoko ir pažengusiems! Būtina išankstinė registracija info@gracija.eu 861132437 Baleto studijos adresai: Ševčenkos g. 16A Naujamiestis (netoli Mindaugo Maximos) ir Leičių g. 11 Pašilaičiai. Mielai laukiame visų norinčių šokti baletą!

© 2011 Baleto studija „GRACIJA“
Vilnius
 
 
Dizainas: eflying